Rozwój w Grupie Bosch
Ramię w ramię, tworząc przyszłość.

Marginal Column

Rozwój pracowniczy

Wspieramy systemowo Twój awans zawodowy za pomocą dobrze dobranych środków.

Content

Szkolenia - odpowiednie zainwestowanie Twojego potencjału

W Grupie Bosch cenimy Twoją specjalistyczną wiedzę - tak samo jak zdolność do współdziałania ze współpracownikami i ustalania odpowiednich priorytetów. Postawa ta znajduje również odzwierciedlenie w naszym podejściu do szkolenia: Wiemy, że w każdej dziedzinie można poszerzyć swoją wiedzę, dlatego możemy pomóc rozwijać wszystkie Twoje umiejętności - zarówno osobiste i zawodowe.

Szanse na awans - pomagamy rozwijać się systematycznie

Świat jest bez przerwy w ruchu. I Ty też: przygotujemy Cię na przyszłe wyzwania. I dajemy Ci możliwość rozwinięcia swoich talentów i mocnych stron. Mamy systematyczne podejście: przyjrzymy się bliżej, odkryjemy Twój prawdziwy potencjał i pomożemy się rozwijać. Oczywiście liczymy, że weźmiesz udział w kształtowaniu swej ścieżki rozwoju. Pokaż nam, co masz i gdzie chcesz iść.

Stosujemy standaryzowane metody rozwoju pracowników w całej firmie. Omawiamy z Tobą Twoje postępy w regularnych odstępach czasu i planujemy przyszłość. Zaskocz nas swoimi kompetencjami, osobowością i zaangażowaniem, a będziesz mógł wyruszyć na ścieżkę kariery specjalisty lub podjąć odpowiedzialność w projekcie.

 

Szanse na całym świecie - sukces, który nie zna granic

Bosch jest światowym graczem. Potrzebujemy więc ludzi, którzy potrafią poruszać się pewnie w środowisku międzynarodowym. Twoja kariera w Grupie Bosch związana jest z doświadczeniem zagranicznym. Wysyłamy pracowników po całym świecie z powodzeniem od ponad wieku. Z tego rodzaju doświadczeniem wiesz, że będziesz doskonale przygotowany i wszystko zostanie tak zorganizowane, aby przebiegło sprawnie - dla Ciebie i Twojej rodziny. Kiedy podejmiesz zlecenie za granicą dla Grupy Bosch, zapewnimy Ci gruntowne wsparcie od początku do końca.