Dlaczego Bosch?

Content

Przez ponad 125 lat, oferujemy naszym pracownikom możliwość kształtowania przyszłości razem z wiodącym światowym dostawcą technologii i usług z nią związanych. Naszą pracę napędzają pożyteczne innowacje, które poprawiają jakość życia. Nasz obszar działalności jest równie zróżnicowany jak ilość lokalizacji firmy na świecie.

 

Twoje zadanie: wnieś wkład w technologię w imię hasła „Technologia bliżej nas"?

Zgodnie z naszym hasłem przewodnim „Technologia bliżej nas” jesteśmy zobowiązani do rozwoju innowacyjnych, pożytecznych oraz przyszłościowych produktów, które poprawiają jakość życia.

Uważasz, że przyszłość zaczyna się dzisiaj?

My też. W duchu naszego założyciela, Roberta Boscha, od 125 lat aktywnie kształtujemy przyszłość poprzez rozwój innowacyjnych rozwiązań dla przyszłych pokoleń.

 

Chcesz pracować dla dużej korporacji, start-up’u, a może dla obu?

Bosch posiada szereg firm i struktur korporacyjnych w 360 lokalizacjach i w ponad 50 państwach na całym świecie, począwszy od nowych firm działających w obiecujących obszarach businessu, aż po te z ugruntowaną pozycją na rynku.

Szukasz równowagi?

Rozumiemy, że życie to nie tylko praca. Aby wspomóc naszych pracowników, by dawali z siebie wszystko, aktywnie wspieramy ich w utrzymywaniu zdrowej równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym.

 

Szukasz czegoś więcej niż pracy?

Oferujemy Ci nie tylko pracę, ale również coś z czym możesz się identyfikować: ponad 80% wszystkich pracowników Bosch jest dumna z bycia częścią firmy.

Chciałbyś zmienić czasem otoczenie?

Poznawanie różnych perspektyw sprzyja nowym pomysłom, które są korzystne zarówno dla Ciebie, jak i dla organizacji. Kiedy pracownicy potrzebują zmian, pomagamy im je zrealizować.

 

Czy pasujesz do Boscha?

Jesteś wyjątkowy. Doceniamy Twoją indywidualność i wierzymy, że różnorodność jest atutem firmy.

Czy społeczna odpowiedzialność jest dla Ciebie ważniejsza niż krótkoterminowy zysk?

Struktura naszej firmy oznacza niezależność wobec giełdy. Dzięki Fundacji Roberta Boscha, część naszych zysków przekazujemy na projekty społeczne i na rzecz ochrony środowiska.