Marginal Column

Sporty motorowe
Na czele w wyścigu

Content

Nasza zaawansowana technologia jest co roku kluczem do wielu zwycięstw w wyścigach samochodowych. Dostarczamy sprzęt do pełnych serii wyścigów, jak i dla poszczególnych zespołów, wnosząc naszą wiedzę, od konstrukcji silnika poprzez elektronikę pojazdu aż do wtrysku i technologii zapłonu. Jesteśmy od Porsche Cup po Rajd Dakar na pierwszej linii frontu.

 

Le Mans

Wielu zwycięzców najsłynniejszego wyścigu wytrzymałościowego przekroczyło linię mety dzięki naszej technologii, np. w 2010 roku Audi R15, bolid z silnikiem diesla, wyposażony naszą technologię common-rail diesel.

Rajd Dakar

Volkswagen wygrał ten legendarny rajd w 2009 i 2010 roku. Dostarczyliśmy komputery pokładowe do silników diesla (ECU) i podzespoły hydrauliczne dla Touareg’ów startujących w wyścigu.

Formuła 3

Pojazdy w Formule 3 Euro Series odnoszą sukcesy z naszym pakietem Formula 3. Obejmuje on jednostki sterujące, wyświetlacze, podzespoły pojazdu, jak również kompletny system czujników.

VW Scirocco R Cup

Najbardziej przyjazne środowisku jednomarkowe trofeum w świecie: oto startują pojazdy zasilane CNG. Nasza technologia steruje silnikiem turbo.